Kolonia rekreacyjna – 7 – 17 lipiec 2023

Kolonia rekreacyjna 2023

Opis

Kolonia rekreacyjna 2023

Kolonia rekreacyjna to wspaniała okazja, by zapewnić najmłodszym niezapomniane wakacje pełne wrażeń i przygód. Nasza oferta obejmuje bogaty program zajęć, który pozwala na aktywny wypoczynek, naukę nowych umiejętności oraz integrację z rówieśnikami.

Nasza kolonia rekreacyjna oferuje wiele różnorodnych atrakcji, takich jak wycieczki krajoznawcze, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz zajęcia sportowe. Dzięki temu nasza oferta jest odpowiednia zarówno dla dzieci lubiących spokojniejsze zajęcia, jak i dla tych, które preferują intensywną aktywność fizyczną.

Organizując kolonie rekreacyjne dla dzieci, zawsze stawiamy na bezpieczeństwo i komfort uczestników. Nasze obozy odbywają się w wyjątkowych miejscach, które zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku. Ponadto, nasi wykwalifikowani instruktorzy i opiekunowie dbają o to, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie i zawsze miało opiekę w razie potrzeby.

Jeśli szukasz niezapomnianych wakacji dla swojego dziecka, to nasza kolonia rekreacyjna jest doskonałym wyborem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i rezerwacji miejsca już dziś!

Dane organizatora:

Świat Turystyki Dziecięcej Biuro Podróży
Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Kraina nad Tanwią
Żary 26, 23-425 Biszcza

www.kolonieroztocze.pl

facebook.com/nadtanwiapl

Tel. 662 238 850, Email. poczta@nadtanwia.pl

Kolonia z bardzo aktywnym programem, dużo zajęć na świeżym powietrzu, specjalistyczny blok zajęć offline – świat bez technologii: prowadzony przez instruktorów: facebook offline – tworzymy pamiętnik, instagram offline – sesja zdjęciowa nad rzeką, youtube offline – zabawy aktorskie z odtwarzaniem scen, Google offline – marsz na orientację z papierową mapą, mail offline – przekazywanie informacji podczas kolonii za pomocą poczty tradycyjnej.

Wiek: Program sportowo-integracyjny (7 – 16 lat)

 

Program pobytu

Dzień 1

Przyjazd uczestników, zakwaterowanie, podział na grupy.

 

Dzień 2-10

Realizacja programu: zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

Zajęcia dodatkowe: paintball, stanowiska strzeleckie, zajęcia survivalowe, zajęcia linowe, nocne podchody, , samochody terenowe – off Road,  dyskoteki, zajęcia integrujące, kąpiele nad zalewem Biszcza – Żary, rowerki wodne, wycieczka po Roztoczańskim parku Narodowym, zwariowana olimpiada, ognisko z pieczeniem kiełbasek, tradycyjne gry planszowe i wiele innych

Dzień 11

Podsumowanie kolonii, wręczenie upominków, wyjazd uczestników.

 

Zakwaterowanie:

  • Ośrodek Kraina nad Tanwią, pokoje 2-5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV.

Wyżywienie:

  • Całodzienne (3 posiłki+ podwieczorek). Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę.
  • W czasie spływów i wycieczek rowerowych każdy uczestnik otrzymuje prowiant.

Ubezpieczenie:

NNW 15 000 zł

 

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI MIEJSC!!

Galeria zdjęć

Rezerwuj teraz:

Zamówienie: Ilość biletów Cena za bilet:
1 dziecko
15 Dostępnych
1800,00 
Ilość: Razem:
Ilość miejsc: 15 (15 Dostępnych)
  • Żary 26, 23-425 Biszcza, woj. lubelskie, Roztocze

Szczegóły:

  • 7 lipca 2023 12:00   -   17 lipca 2023 17:00
Udostępnij
DODAJ DO KALENDARZA